مدیریت سایت دوشنبه 28 اردیبهشت 1394 09:15 ب.ظ نظرات ()
رییس شورای اسلامی شهر آبپخش در گفتگوی اختصاصی با این پایگاه خبری اظهار داشت:سلامت و امنیت دو نعمت گرانبهای خداوند است که سبب نشاط  و آرامش جامعه می شوند و برای ثبات و یکپارچکی جامعه بسیار با ارزشند.
مصطفی رضایی از استقلال دادگستری بخش آبپخش خبر داد و افزود:دادگاه عمومی به صورت سیار یا غیر دائم در اردیبهشت ماه 92 افتتاح گردید و با پیگیری های فراوان انشاءالله در آینده ای نزدیک با مساعدت رییس کل محترم دادگستری استان مستقل و دائمی خواهد شد.

رضایی شاخص امنیتی بخش را خوب ارزیابی کرده و ابراز داشت:امیدوارم با استقلال دادگستری بخش و افزایش امکانات نرم افزاری و سخت افزاری فرماندهی انتظامی بخش شاهد استمرار ثبات امنیتی در بخش باشیم.
رییس شورای شهر آبپخش همچنین از استقرار اداره ثبت اسناد و املاک در بخش آبپخش خبر داد و گفت:در تلاش هستیم بتوانیم با مساعدت مسئولان ذیربط اداره ثبت اسناد و املاک را در بخش آبپخش مستقر کنیم و پیگیری های فراوانی نیز جهت این مهم داشته ایم و انشاءالله در آینده ای نه چندان دور شاهد استقرار اداره ثبت اسناد در مرکز بخش خواهیم بود.
مصطفی رضایی در پایان ضمن قدردانی از تلاشهای مسئولان استان در استقلال دادگستری بخش ابراز داشت:جا دارد از حمایت و مساعدت حاج آقا جمادی رییس کل محترم دادگستری استان جهت استقلال دادگستری آبپخش کمال تشکر و قدردانی را داشته باشم.
رضایی اضافه کرد:مردم شریف آبپخش همواره خادمان خود را همراهی و حمایت کرده و پشتیبان آنها بوده اند که جا دارد از اهالی نجیب و با فرهنگ آبپخش بخاطر همراهی و حمایت تشکر و قدردانی نمایم.