مدیریت سایت یکشنبه 27 اردیبهشت 1394 10:47 ق.ظ نظرات ()

شهردار آبپخش در نشست با مدیر كل ارشاد اسلامی استان بوشهر اظهار داشت:شهر آبپخش از دیرباز مهد فرهنگ،هنر و ادب بوده و افراد شاخصی از این خطه به استان معرفی شده اند.

حسین عباسی افزود:متاسفانه هنرمندان شهر آبپخش با مشكلات فراوانی دست و پنجه نرم می كنند و امیدوارم در دولت تدبیر و امید و با حمایتهای مدیر كل محترمه ارشاد بوشهر شاهد رفع مشكلات این قشر اصیل باشیم.


x5up_img_3190.jpg

عباسی از مساعدت های شهرداری آبپخش به گروه های مختلف فرهنگی و هنری سخن گفت و عنوان داشت:از بدو تصدی شهرداری آبپخش و با حمایت رییس محترم شورا و مسئول كمیسیون فرهنگی هنری شورا مساعدت های مادی و معنوی از هنرمندان كرده ام و این را برای خود افتخار می دانم و با جدیت تا آنجا كه ممكن است ادامه خواهم داد.

وی ادامه داد:البته شهرداری بودجه لازم را برای حمایت از كلیه هنرمندان ندارد و باید فرهنگ و ارشاد از آنها حمایت نماید و ما هم در كنار شما خواهیم بود.

شهردار آبپخش از ساخت مقبره ملا محمد نادم دوبیتی سرای مشهور نیز خبر داد و گفت:این شاعر ارزشمند منطقه آبپخش از افتخارات شهر است و انشاءالله مقبره این شاعر نامی در آینده ای نه چندان دور توسط شهرداری ساخته خواهد شد.

حسین عباسی در پایان از حمایت های استاندار،فرماندار و مدیر كل محترمه فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از شهر آبپخش قدردانی كرد.